MHC De Mezen  -  Parkweg 8  -  3842 AD HARDERWIJK  -  0341-417233
mezen site 2.jpg mezen site 5.jpg mezen site 4.jpg site 03.jpg
Junioren
Senioren
 

Diensten

zaterdag 23 maart 2019 
08:30 - 10:30  Fedde de Jong Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Benthe Bosch Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Benthe Griep Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Cathelijne Boonstoppel Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Evelien de Rijk Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Riva Bleumink Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Esra van Doorn Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Jesse van Essen Wedstrijdtafel 
zaterdag 30 maart 2019 
08:30 - 10:30  Anne Lynn Groot Roessink Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Isa Peters Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Lynn Karssen Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Kate Krijger Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Sem Petersen Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Tygo Stoffer Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Maud Jansen Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Nicky Hoffmann Wedstrijdtafel 
zaterdag 6 april 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 13 april 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 20 april 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 27 april 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 4 mei 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 11 mei 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 18 mei 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 25 mei 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel