MHC De Mezen  -  Parkweg 8  -  3842 AD HARDERWIJK  -  0341-417233
site 03.jpg mezen site 5.jpg mezen site 2.jpg mezen site 4.jpg
Junioren
Senioren
 

Diensten

zaterdag 26 januari 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zondag 27 januari 2019 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:30  Ouders/verzorgers van Marit ten Hove Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:30  Ouders/verzorgers van Anne van Klompenburg Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Denise de Paauw Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Lynn Schwab Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:15  Ouders/verzorgers van Fleur Smit Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:15  Ouders/verzorgers van Zina Gwenn Willemsen Wedstrijdtafel 
zaterdag 2 februari 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zondag 3 februari 2019 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Myrthe van Meerveld Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Nienke Boersma Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Carlijn Bos Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Willemijne de Jong Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Nina Ten Hove Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Anna Willems Wedstrijdtafel 
14:45 - 16:45  Ouders/verzorgers van Zara Eversdijk Wedstrijdtafel 
14:45 - 16:45  Ouders/verzorgers van Madeleine Westerling Wedstrijdtafel 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Floor Kamphuis Wedstrijdtafel 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Rowaida Machti Wedstrijdtafel 
18:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Anouk van den Brink Wedstrijdtafel 
18:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Chenoa Martin Wedstrijdtafel 
zaterdag 9 februari 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zondag 10 februari 2019 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:00  Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:00  Wedstrijdtafel 
14:45 - 16:45  Ouders/verzorgers van Floor Elbers Wedstrijdtafel 
14:45 - 16:45  Ouders/verzorgers van Juul Flantua Wedstrijdtafel 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julia Kempeneers Wedstrijdtafel 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Nora Scherpenisse Wedstrijdtafel 
zaterdag 16 februari 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zondag 17 februari 2019 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Indy Lynn Deering Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Carice Burggraaf Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Noa Descendre Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Ayse Willemsen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sjors van Zwieten Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Romée Bal Wedstrijdtafel 
zaterdag 23 februari 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 2 maart 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 9 maart 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 16 maart 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 23 maart 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 30 maart 2019 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
13:45 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel